Gangnam Style už není na YouTube první. Vede píseň See You Again

Více než čtyři a půl roku byl videoklip k singlu Gangnam Style od jihokorejského zpěváka a rapera PSY na čele žebříčku nejčastěji hraných videí na YouTube. 15. července uběhne přesně pět let, co byl na videoportálu zveřejněn, ale toto malé jubileum má trpkou příchuť. V počtu přehrání ho totiž v těchto dnech předběhl jiný klip.
Nejsledovanějším hudebním videoklipem a zároveň i nejsledovanějším videem ze všech, které jsou na YouTube, je See You Again od americké dvojice Wiz Khalifa a Charlie Puth. Tento týden dosáhl klip, který je na YouTube od 6. dubna 2015, sledovanost 2,903 miliardy zhlédnutí.
Gangnam Style, který žebříčku vládl nepřetržitě od listopadu 2012, má v době zveřejnění tohoto příspěvku 2,896 miliardy zhlédnutí.
Písnička See You Again vznikla ke snímku Rychle a zběsile 7 (2015) na počest zesnulého herce Paula Walkera. Skladba se stala nejlépe prodávanou písní v roce 2015 a vysloužila si nominace na ceny Grammy a Zlatý glóbus. Kromě toho je také jednou z nejžádanějších písní na pohřbech ve Spojeném království.Komentáře [ 1 ]

  • Jitka Judita napsal:

    Martinovi Výrovi , Kristě Vistě a Samíkovi =SVĚT PATŘÍ NÁM!!!!!

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)