Hentai Corporation. It’s Only Rock’n’roll

Pořadatelé festivalu Rockfest Dačice měli v sobotu problém. Byli natolik překvapeni tím, jak u nich naživo na akci vystupovala skupina Hentai Corporation, že se rozhodli přerušit její produkci, ukončit předčasně koncert a kapelu vykázat z areálu.
Na Facebooku k tomu napsali: „Během vystoupení kapely Hentai Corporation došlo k velkým slovním urážkám a nepřístojnostem zpěváka, a z toho důvodu bylo vystoupení předčasně ukončeno. Ještě jednou se vám všem omlouváme, je nám to velice lito. Kapele jsme smlouvu vypověděli a byla vykázána z prostor areálu.“
Hentai Corporation k tomu na svých stránkách na Facebooku napsali: „Very danke přátelé from da Benátská! und Rockfest Dačice. Život přináší různá překvapení, v jednu chvílí tě plácaj po zádech Chase and Status Quo, že takovouhle pecku dlouho neviděli, a o pár hodin později jseš napaden za to, že jseš teplej a nechceš fotku s Luckou Angel of Death Bílou.“
Nevím přesně, co se na akci v Dačicích stalo (i když si to dovedu živě představit). Vím jen to, že Hentai Corporation vystupují obvykle velmi osobitě a jejich koncert je plný skvělé hudby (za což je chválili Status Quo), ale též provokací (za což je nechválili v Dačicích). Zvykl jsem si na to i já, a že mi to dost dlouho trvalo. Beru to jako součást show i osobnosti zpěváka Radka Škarohlída.
Každý pořadatel, který si na koncert Hentai Corporation pozve, by tohle všechno měl vědět a znát. Mám skoro pocit, že to patří k ostré přípravě na pořádání každé akce, na které kapela hraje.
It’s Only Rock’n’roll!
Přikládám video.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)