Vyprázdněnost prezidenta Zemana

vlajka
Prezident (bohužel) této země pokračuje ve své one man show nazvané „Miluju svou sociální vyprázdněnost“ a opět o někom veřejně řekl, že je svině. Obecně je to další položka v jeho politováníhodném chování a působení v roli, do které nikdy nedorostl a nezmoudřel.
Sleduju, že je to proti srsti i mnoha lidem, kteří jej před lety do funkce hlavy státu volili. V minulých měsících se mi za to čtyři přátelé bezmála omluvili a tvrdí, že udělali mírotvornou chybu. Jakkoli si mohu myslet, že to tak je, v zásadě jsem jim vděčný.
Děkuju totiž srdečně těm, kteří Zemana na post prezidenta volili. Byť se už v devadesátých letech nesčetněkrát představil jako nedostižný hulvát, pauza v jeho politické kariéře mohla věci změnit. V době volby prezidenta jsem tedy opravdu pochyboval o tom, že je stále tak mizerný politik a člověk.
Ti, kteří jej volili, mi nicméně pomohli prozřít a zjistit, že Zeman byl osudem okraden o tolik jinak běžných parametrů, že post spojovatele společnosti, který při nástupu do funkce velkohubě přijímal, nemohl nikdy zvládnout.
Nemyslím si, že voliči Zemana udělali v minulém plebiscitu chybu, tím spíš, když byli o své volbě přesvědčeni. A pokud dnes soudí, že to chyba byla, budu jim přát, aby ji neudělali podruhé.
Život přesto zůstává krásný.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)