Talinda Benningtonová uctila svého muže unikátní akcí

WVA1by_y_400x400
V den nedožitých dvaačtyřicátých narozenin Chestera Benningtona, v úterý 20. března, ho jeho žena Talinda uctila krásným a unikátním způsobem. Několik dnů předtím požádala fanoušky, aby na svých sociálních sítích zveřejnili fotografii s otevřenou dlaní, na které bude napsáno I’m The Change (Jsem změna). Tato iniciativa je spojená s její činností v organizaci 320 Changes Direction, která chce lidi seznamovat s okolnostmi psychických nemocí a stavy, které při nich postižení prožívají. Její manžel Chester Bennington spáchal loni v červenci sebevraždu právě v důsledku psychických problémů a depresí.
„Změna začíná u nás,“ napsala Talinda. Některé fotografie pak umístila i na svých komunikačních kanálech.
Kromě toho v den nedožitých manželových narozenin zveřejnila v některých médiích tzv. „5 známek emocionálního utrpení“. Jsou jimi tyto pocity: Necítíte se dobře. Cítíte se být pod napětím. Jste stáhnutí do sebe. Nedbáte o sebe. Cítíte beznaděj.
Pokud se prý některý takový stav u lidí dostavuje opakovaně a delší dobu, měli by vyhledat pomoc specialisty.
„Nemůže to být tak, že můj manžel odešel zbytečně,“ napsala. „Jeho odchod byl spouštěčem pro otevřený dialog o emociálním a duševním zdraví. Když žil, zachránil bezpočet životů prostřednictvím své hudby a filantropie. A jeho smrt stále zachraňuje životy, zdůrazňuje naléhavou potřebu změny v naší kultuře duševního zdraví.“Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)