Prezidentovo varování před hrůzami přenošené arogance

ZemanovyTrenky
Je velmi pravděpodobné, že český prezident Miloš Zeman již před mnoha lety vstoupil dobrovolně (či za úplatu) do výzkumného programu varujícího před hrůzami přenošené arogance. Ten program se jmenuje „Měknutí všeho“ a má ve světě psychologie a psychiatrie výsadní postavení.
V praxi to probíhá tak, že dotyčný na svém chřadnoucím sebestředném životě veřejně demonstruje, co všechno může přemrštěná sebeláska způsobit, co dělá s myšlením, psychikou a samozřejmě i fyzickou kondicí. Zeman je důsledný demonstrant.
Ve čtvrtek odpoledne svolal novináře, kterým ve svém krátkém demotivačním projevu sdělil, že jsou blbečkové. V programu Měknutí všeho to znamená, že člověk dostižený příkladnou arogancí a dalšími nepravostmi neustále dokola opakuje totéž, a dokonce tomu věří. Takové hloupnutí je, podle odborníků, velmi nebezpečné, zvláště pro postiženého. Jakmile mu totiž někdo něco nakuká, třeba i v ruštině či čínštině, bere to za své, uvěří tomu a otravně to pak omílá dokola. A potom je trapný a otravný.
Zeman se také rozhodl spálit trenýrky. V programu Měknutí všeho je to záležitost pozdní reakce na akci. Skupina Ztohoven vyvěsila červené trenýrky na Hradě v roce 2015. Zeman a jeho parta hic, mnozí z ní neoddiskutovatelně další adepti do uvedeného programu, se teprve po třech letech rozhoupali k protiakci. I to je varování pro ty, kteří by se snad chtěli podvolit sebelásce a nenávisti k oponentům. Věci pak dlouho trvají.
Podle odborníků je na čtvrteční Zemanově prezentaci programu Měknutí všeho pozitivní alespoň to, že se nerozhodl spálit trenýrky sám, ale přizval si zkušené požárníky. Hrozilo totiž faktické nebezpečí, že by se do ohně svalil a následovalo by jeho okamžité vzplanutí.
Jak je totiž známo, arogance, stejně jako hovno, hoří!
Pokud se český prezident do uvedeného programu nezapojil, pak by s ním měl někdo vážně promluvit…Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)