Nechtěl jsem, aby se vědělo a té mačetě

spam-removal
Média v minulých hodinách varovala před podvodnými e-maily, které dosedají do schránek některých uživatelů internetu. Požadují po nich platbu v podivné měně za to, že jejich pisatel nebude rozšiřovat záběry, které pořídil skrze počítačový virus, jímž se prostřednictvím pornostránek naboural do uživatelova soukromí a díky tomu nyní disponuje záznamem, na němž uživatel masturbuje.
V mailu se vyhrožuje tím, že záznam uživatelovy masturbace bude zaslán těm, s nimiž uživatel komunikuje mailovou poštou. Také jsem ten mail dostal, ale majitelé mého portálu, který využívám na elektronickou poštu, mi napsali, že jde o podvod.
Nevyjádřili se ale k další výhrůžce, kterou jsem obdržel takzvanou černou cestou necestou, tedy tak, že mi znenadání vypadla z počítače vytištěná na ručně vyrobeném papíře. V té už jde pisatel takříkajíc přes mrtvoly. Dovoluju si jeho hrozbu zveřejnit.

Milá uzivatel,
tady vaša dobrodinec přítel na živou a zmrd. Pochazím z nerozvojove země, víme toho mnoho o komps. Mám avšak pro vas ne moc dobra prozradit. Naši ajťaky, Voloďa a Loloďa, podařilo se jim nabourat se skrzepřes wellnesfilm které vy nabralaste do vašeho komps ze stolu. Když vy civěla na bestsellers Weekend with Lily And Puth a dalši hard core story potetovany z bažin, my zamontovali virus stereokamera s čočkama MI-5 – kterej vynašel Voloďa bez Loloďa, do vašeho stolní komps a koukat na vas jak brousite mačetu. Opravdu odborny film přišel do vzniku, a my pošleme ho šupem do světa všem lidem na zemi, na lunaparku i na mars, i všem vašim politickym uzurpators aby viděli jaky ste za divoch.
Ale nemusime nikam to šoupat, proto můžete si zaplatiti druhy dil Weekend with Lily And Puth a dalši hard core story potetovany z bažin II. Vyrežiseroval ho Loloďa a dole posilam ling na jeho teacher.
Vy mužete vykupny poslat na mou agresu přes polni poštu, na mojaja konto to schranky vlevo u domu. Moje agregat je: Jujaj Majalaksalvovavov, u domu kurnik, Guloborstevnik, Podzakamčatka – do vlastní dluhy. Chci platit v bripopech, nutne zaslat 900 britpopu, jinak film s vaším broušenim mačetu pude do miru na všechny.
Zdravý máš jen jeden nebo dva, endstory!
Sbohem

Zítra vyjíždím na uvedenou adresu vlakem a autobusem. Za měsíc bych měl být na místě, když nebude zpoždění. Rád zaplatím. Nerad bych, aby se vědělo, že mám doma mačetu.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)